LaTeX.com.tr

Hizmetlerimiz

Bu sayfa 3 ayrı servisimizle ilgili açıklamalar bulunmaktadır.

Dosyanızı LaTeX'e Aktarma

Makale, tez veya proje gibi içeriklerinizi yüksek baskı kalitesine sahip LaTeX dosyaları haline getiriyoruz. Bu hizmette tablolarınız, figürleriniz ve denklemleriniz çalışmanızı ileteceğiniz dergi ya da okulun formatına uygun olarak hazırlanmaktadır. Çalışma tesliminden sonra bazı düzenlemeler ücretsiz yapılmaktadır. Tüm dergiler için çalışma yapmaktayız.

Makale Tez Proje Raporu Sunum Bildiri Poster Sınav Kağıdı

Dosyada Düzenleme

Önceden oluşturulmuş içeriklerinizi düzenlemek için zamanınız yoksa veya düzenleme yapmak için yeterli bilginiz yoksa bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. LaTeX ortamında yazmış olduğunuz makale, tez, poster, CV ve proje raporu gibi tüm dosyalarınızı güncelleyebiliriz. Ayrıca bozuk olan dosyalarınızı çalışır hale getirebiliriz. Aldığınız hata kodlarını düzeltmenizde de yardımcı olmaktayız.

Makale Tez Proje Raporu Sunum Bildiri Fatura CV

Şablon Oluşturma

Kurumsal kimlik oluşturmak veya düzenli yapılacak yayınlar için faaliyet raporu, dergi, teknik rapor veya CV gibi tüm talepleriniz için şablon oluşturabiliriz.

Dergi Tez Proje Raporu Sunum Fatura Sınav Kağıdı Mektup

Daha önce çalışma yaptığımız dergilerin, konferansların ve okulların listesini önceki çalışmalarımız sayfasından görebilirsiniz.